Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Lightblaze Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Lightblaze Kadın Sneaker 44 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 3749.00
Adidas Kadın Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Lightstride Jh6962

Satıcı: Korayspor

3.965,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3965.30
adidas Kadın Bej Koşu Ayakkabısı LIGHTBLAZE JH6962 - 36,5

Satıcı: Sportrun | 7 yorum | Numara: 36.5

3.994,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3994.15
adidas Lightblaze Kadın Sneaker 38 Beden

Satıcı: BOYNER

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 4499.00
adidas Lightblaze Kadın Sneaker 39 1/3 Beden

Satıcı: BOYNER

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 4499.00
adidas Lightblaze Kadın Sneaker 38 2/3 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

4.639,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 4639.20
adidas Kadın Bej Koşu Ayakkabısı LIGHTBLAZE JH6962 - 38

Satıcı: Boyner | 7 yorum | Numara: 38

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4699.00
adidas Kadın Bej Koşu Ayakkabısı LIGHTBLAZE JH6962 - 39,5

Satıcı: Boyner | 7 yorum | Numara: 39.5

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4699.00
adidas Kadın Bej Koşu Ayakkabısı LIGHTBLAZE JH6962 - 38,5

Satıcı: Boyner | 7 yorum | Numara: 38.5

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4699.00
adidas Kadın Bej Koşu Ayakkabısı LIGHTBLAZE JH6962 - 37,5

Satıcı: Boyner | 7 yorum | Numara: 37.5

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4699.00
adidas Lightblaze Kadın Sneaker 38 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.739,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 4739.21
adidas Kadın Bej Koşu Ayakkabısı LIGHTBLAZE JH6962 - 36

Satıcı: Longstreet | 7 yorum | Numara: 36

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 5999.00
adidas Lightblaze Kadın Sneaker 39 1/3 Beden

Satıcı: Longstreet

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 5999.00
adidas Lightblaze Kadın Sneaker 36 Beden

Satıcı: Longstreet

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 5999.00

Adidas Lightblaze Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Lightblaze Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Lightblaze (JH6962) Kadın Spor Ayakkabı Füme / Siyah 3.749,00 TL
Adidas Lightblaze (JH6959) Kadın Spor Ayakkabı Füme / Siyah 4.015,13 TL

Adidas Lightblaze Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Lightblaze Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Füme
• İçerdiği Renkler Siyah Füme
• Taban Rengi Siyah Kırık Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike

Adidas Lightblaze Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.