Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Mundial Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Erkek Halı Saha Kramponu 019228 Mundial Team 001 siyah

Satıcı: eforgin

7.048,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 7048.00
Adidas Erkek Halı Saha Kramponu 019228 Mundial Team 001 siyah

Satıcı: updigo

7.088,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 7088.70
Adidas Erkek Halı Saha Kramponu 019228 Mundial Team 001 siyah

Satıcı: KORAYSPOR

7.532,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7532.16
adidas Erkek MUNDIAL TEAM HALI SAHA19228

Satıcı: UPDİGO

7.533,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 7533.96
Adidas Erkek Halı Saha Ayakkabısı Spor Siyah 19228 Mundial Team 44

Satıcı: Korayspor

8.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 8169
adidas MUNDIAL TEAM HALISAHA FUTBOL AYAKKABI 44 Beden

Satıcı: Korayspor

8.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8159.00
Adidas Erkek Halı Saha Kramponu 019228 Mundial Team 001 siyah

Satıcı: MercurySport

8.543,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 8543.11
adidas Erkek MUNDIAL TEAM HALI SAHA19228

Satıcı: Korayspor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 8999.00
adidas Erkek MUNDIAL TEAM HALI SAHA19228

Satıcı: Sporalışverişim

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 9599.00
adidas Erkek MUNDIAL TEAM HALI SAHA19228

Satıcı: Sporalışverişim

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 9599.00

Adidas Mundial Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Mundial Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Mundial Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA İç Taban EVA Orta Taban

Adidas Mundial Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.