Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ownthegame 3.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 36 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 36

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 35 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 35

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 38 2/3 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 38

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 38 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 38

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 33 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 33

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 37 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 37

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 35,5 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 35.5

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 34 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 34

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2369.00
Adidas Performance IF4594 Ownthegame 3.0 Shoes - 39 1/3 - Siyah - Kırmızı

Satıcı: adidas | 22 yorum | Numara: 39

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2369.00

Adidas Ownthegame 3.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ownthegame 3.0 Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ownthegame 3.0 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ownthegame 3.0 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Kırmızı
• İçerdiği Renkler Siyah Kırmızı
• Taban Rengi Siyah Kırmızı
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightmotion

Adidas Ownthegame 3.0 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.