Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ozelle Cloudfoam Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - 36,5 - Beyaz

Satıcı: travoltasport | 42 yorum | Numara: 36.5

3.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3299.40
adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - 38,5 - Beyaz

Satıcı: travoltasport | 42 yorum | Numara: 38.5

3.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3299.40
adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - 38 - Beyaz

Satıcı: travoltasport | 42 yorum | Numara: 38

3.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3299.40
Adidas Ozelle IG6769 Beyaz Günlük Sneaker Ayakkabı - 46,5

Satıcı: travoltasport | 42 yorum | Numara: 46.5

3.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 saat önce

4 3299.40
adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - 36 - Beyaz

Satıcı: travoltasport | 42 yorum | Numara: 36

3.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 saat önce

5 3299.40
adidas Ozelle Erkek Beyaz Sneaker Ayakkabı IG6769 36,5 Beden

Satıcı: travoltasport

3.299,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3299.40
adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - 37,5 - Beyaz

Satıcı: travoltasport | 42 yorum | Numara: 37.5

3.574,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3574.35
adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - Beyaz - 44,5

Satıcı: Star Step | 42 yorum | Numara: 44.5

4.091,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4091.07
adidas OZELLE Erkek Spor Ayakkabı IG6769 - Beyaz - 44

Satıcı: Star Step | 42 yorum | Numara: 44

4.091,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4091.07

Adidas Ozelle Cloudfoam Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ozelle Cloudfoam Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ozelle Cloudfoam Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ozelle Cloudfoam Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz Bej
• Taban Rengi Beyaz Lacivert
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Ozelle Cloudfoam Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.