Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Park St Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Park St Erkek Spor Ayakkabı, Siyah, 44 2/3

Satıcı: BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK | Numara: 44

2.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 2033
Adidas Sportswear IG9846 Park Street Shoes - 45 - Siyah

Satıcı: Boyner | 228 yorum | Numara: 45

2.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2023.00
adidas IG9846 PARK ST Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: samuraysport

2.226,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 2226.82
adidas IG9846 PARK ST Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: samuraysport

2.226,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 2226.82
adidas adidas Park St Erkek Spor Ayakkabı Siyah 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.449,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 2449.20
adidas Erkek Günlük Sneaker Yürüyüş Ayakkabısı PARK ST 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.449,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 2449.20
adidas IG9846 PARK ST Erkek Günlük Spor Ayakkabısı Siyah

Satıcı: sportrun

2.564,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2564.14
adidas Park Street Siyah Erkek Sneaker IG9846 44 2/3 Beden

Satıcı: BOYNER

2.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 2690.00
adidas Erkek Günlük Sneaker Yürüyüş Ayakkabısı PARK ST 44 Beden

Satıcı: Gedikspor

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 3999.00
adidas Erkek Günlük Sneaker Yürüyüş Ayakkabısı PARK ST 42,5 Beden

Satıcı: Gedikspor

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 3999.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Günlük Sneaker - 38

Satıcı: travoltasport | Numara: 38

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Günlük Sneaker - 46,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 46.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Günlük Sneaker - 43,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 43.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Sneaker Hafif ve Esnek Yapısıyla Spor ve Günlük Kombin İçin İdeal - 45,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 45.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Günlük Sneaker - 41,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 41.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Sneaker Nefes Alabilir Yapı ile Koşu ve Yürüyüş İçin İdeal - 38,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 38.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Günlük Sneaker - 44,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 44.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Sneaker Nefes Alabilir Yapı ile Koşu ve Yürüyüş İçin İdeal - 37,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 37.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Günlük Sneaker - 44

Satıcı: travoltasport | Numara: 44

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

19 4199.00
Adidas Park St IG9846 Erkek Siyah Sneaker Konforlu Tasarım ve Günlük Kullanıma Uygun - 36,5

Satıcı: travoltasport | Numara: 36.5

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

20 4199.00

Adidas Park St Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Park St Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Park St Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Park St Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.