Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Park ST Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Sportswear IH5409 Park ST Shoes - 37,5 - Beyaz - Siyah

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 37.5

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2260.30
Adidas Sportswear IH5409 Park ST Shoes - 40 - Beyaz - Siyah

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 40

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2260.30
adidas PARK ST Kadın Yürüyüş Ayakkabısı IH5409 - Beyaz - 39,5

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 39.5

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2260.30
adidas PARK ST Kadın Yürüyüş Ayakkabısı IH5409 - 38,5 - Beyaz

Satıcı: Dalkılıç Spor | Numara: 38.5

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2260.30
adidas Park St Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Ih5409 38,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2260.30
adidas Park St Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Ih5409 38 Beden

Satıcı: Dalkılıç

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2260.30
adidas Park St Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Ih5409 39,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

2.260,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2260.30
adidas PARK ST Kadın Yürüyüş Ayakkabısı IH5409

Satıcı: Gözde Spor

2.548,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2548.31
adidas PARK ST Kadın Yürüyüş Ayakkabısı IH5409

Satıcı: Gözde Spor

2.548,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2548.31
adidas PARK ST Kadın Yürüyüş Ayakkabısı IH5409

Satıcı: Gözde Spor

2.548,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2548.31
Adidas Sportswear IH5409 Park ST Shoes - 36 - Beyaz - Siyah

Satıcı: GözdeSpor | Numara: 36

3.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 3824.00

Adidas Park ST Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Park ST Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Park ST Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Kırık Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Park ST Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.