Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Response Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 42,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 2149.00
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 40,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 2149.00
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 45,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 42,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 42 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 43,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 40 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 44,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 40,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 41,5 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 2309.20
adidas Id7333 Response Runner U Gri Koşu Ayakkabısı 44 Beden

Satıcı: Samuraysport

2.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2309.20

Adidas Response Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Response Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Geniş

Adidas Response Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Siyah Gri
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA Orta Taban

Adidas Response Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.