Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Run 70S 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 37,5 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: Sporthink | 45 yorum | Numara: 37.5

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2999.99
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 39 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: Sporthink | 45 yorum | Numara: 39

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2999.99
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 36 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: Sporthink | 45 yorum | Numara: 36

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 2999.99
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 37,5 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: özgür spor | 45 yorum | Numara: 37.5

3.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3397.00
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 39 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: özgür spor | 45 yorum | Numara: 39

3.397,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3397.00
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 37,5 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: sportive | 45 yorum | Numara: 37.5

3.590,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3590.05
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 40 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: sportive | 45 yorum | Numara: 40

3.590,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3590.05
Adidas Run 70s 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ih8594 Beyaz

Satıcı: intersport

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3799.00
Adidas Run 70s 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ih8594 Beyaz

Satıcı: intersport

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3799.00
Adidas Run 70s 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ih8594 Beyaz

Satıcı: intersport

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3799.00
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 40 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: updigo | 45 yorum | Numara: 40

3.869,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3869.10
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 39 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: updigo | 45 yorum | Numara: 39

3.869,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3869.10
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 36 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: updigo | 45 yorum | Numara: 36

3.869,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3869.10
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 36 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: Star Step | 45 yorum | Numara: 36

3.905,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 3905.07
Adidas Sportswear IH8594 RUN 70s 2.0 Shoes - 40 - Beyaz - Siyah - Gri

Satıcı: FLO | 45 yorum | Numara: 40

4.196,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 4196.00

Adidas Run 70S 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Run 70S 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Run 70S 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Bej
• Taban Rengi Beyaz Açık Kahverengi
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Run 70S 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.