Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Spezial Light Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Tekwen Kadın Spor Ayakkabı HQ3518 - Beyaz - 37

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum | Numara: 37

1.979,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1979.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 44,5

Satıcı: GözdeSpor | 17 yorum | Numara: 44.5

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3335.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 45,5

Satıcı: GözdeSpor | 17 yorum | Numara: 45.5

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3335.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 44

Satıcı: GözdeSpor | 17 yorum | Numara: 44

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3335.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 40,5

Satıcı: GözdeSpor | 17 yorum | Numara: 40.5

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3335.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 42

Satıcı: GözdeSpor | 17 yorum | Numara: 42

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3335.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 42,5

Satıcı: GözdeSpor | 17 yorum | Numara: 42.5

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3335.40
Adidas Spezial Light Unisex Hentbol Ayakkabısı HQ3518 - Karışık - 46,5

Satıcı: GözdeSpor | 3 yorum | Numara: 46.5

3.335,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3335.40
adidas Performance spezial light G64338 erkek salon ayakkabısı, Cloud White Core Black Core Black, 45 1/3 EU

Satıcı: Gözde Spor | Numara: 45

3.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 3934
adidas Erkek Spezial Light spor ayakkabı, Beyaz Çekirdekli Siyah Çekirdek Siyah, 40 2/3 EU

Satıcı: Gözde Spor | Numara: 40

3.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3934
adidas Erkek Spezial Light spor ayakkabı, Beyaz Çekirdekli Siyah Çekirdek Siyah, 46 2/3 EU

Satıcı: Gözde Spor | Numara: 46

3.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 3934
adidas Üniseks Özel Hafif Hentbol Ayakkabıları Düşük (Non Football), Cloud White Core Black Core Black, 44 2/3 EU

Satıcı: Gözde Spor | Numara: 44

3.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 3934
adidas Üniseks Özel Hafif Hentbol Ayakkabıları Düşük (Non Football), Cloud White Core Black Core Black, 44 EU

Satıcı: Gözde Spor | Numara: 44

3.924,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 3934

Adidas Spezial Light Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Spezial Light Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Spezial Light Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Açık Kahverengi
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Spezial Light Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.