Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Bej
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IF2585 Krem 40

Satıcı: Korayspor

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3999.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 45.5

Satıcı: Korayspor

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 3999.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 44

Satıcı: Korayspor

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 3999.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 42.5

Satıcı: Korayspor

3.989,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 3999.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Krem 42,5 Beden

Satıcı: Korayspor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4199.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Krem 43,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4199.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Krem 44 Beden

Satıcı: Koray Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4199.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Krem 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4199.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Krem 42,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4199.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Krem 44 Beden

Satıcı: Korayspor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4199.00
adidas ADİDAS IF2585 ADİDAS IF2585 STREETBALL III

Satıcı: Korayspor

4.219,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 4219.19
adidas ADİDAS IF2585 ADİDAS IF2585 STREETBALL III

Satıcı: Korayspor

4.219,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 4219.19
adidas ADİDAS IF2585 ADİDAS IF2585 STREETBALL III

Satıcı: Korayspor

4.219,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 4219.19
adidas ADİDAS IF2585 ADİDAS IF2585 STREETBALL III

Satıcı: Korayspor

4.219,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 4219.19
adidas ADİDAS IF2585 ADİDAS IF2585 STREETBALL III

Satıcı: Korayspor

4.219,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 4219.19
adidas Unisex STREETBALL III Ayakkabı IF2585

Satıcı: Korayspor

4.219,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 4219.19

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Streetball III (IF2585) Erkek Spor Ayakkabı Bej / Siyah / Gri 3.989,05 TL
Adidas Streetball III (ID5455) Erkek Spor Ayakkabı Bej / Krem / Kırık Beyaz 4.199,00 TL

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Bej
Normal

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Bej
• İçerdiği Renkler Siyah Gri Bej
• Taban Rengi Çok Renkli
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike Orta Taban

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.