Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 45,5

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 44

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 39,5

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 46

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 43,5

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 41,5

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 46,5

Satıcı: Korayspor

5.129,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 5139.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 44,5

Satıcı: Korayspor

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 5409
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 42

Satıcı: Korayspor

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 5409
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 40

Satıcı: Korayspor

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 5409
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6103 Kahverengi 47,5

Satıcı: Korayspor

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 5409
adidas Streetball III Erkek Kahverengi Spor Ayakkabı (IG6103) 41,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5399.00

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Kahverengi
• İçerdiği Renkler Bej Kahverengi
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike Orta Taban

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.