Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 42,5

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 43,5

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 44,5

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Spor Ayakkabı Gri 42

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 40,5

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 44

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 41,5

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

7 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 40

Satıcı: Korayspor

3.229,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 3239.05
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı IG6122 Bej 39,5

Satıcı: Korayspor

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 3409
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Bej 43,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3399.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Bej 41,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3399.00
adidas Streetball III Erkek Günlük Ayakkabı Bej 42,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3399.00
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 3594.80
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 3594.80
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

15 3594.80
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 3594.80
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 3594.80
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

18 3594.80
Adidas Erkek Basketbol Ayakkabı Streetball Iıı Ig6122

Satıcı: Korayspor

3.594,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

19 3594.80

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Streetball III (IG6104) Erkek Spor Ayakkabı Gümüş / Siyah 3.134,05 TL
Adidas Streetball III (IG6122) Erkek Spor Ayakkabı Açık Gri 3.229,05 TL

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Açık Gri
• Taban Rengi Açık Bej
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike Orta Taban

Adidas Streetball III Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.