Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Supernova Rise Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Supernova Rise Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 37 Beden

Satıcı: INTERSPORT

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 4049.00
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: EMEKSPOR

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 4080.00
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: EMEKSPOR

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4080.00
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: EMEKSPOR

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4080.00
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: EMEKSPOR

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4080.00
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: EMEKSPOR

4.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4080.00
adidas Supernova Rise Kadın Koşu Ayakkabısı Siyah 37.5

Satıcı: emekspor

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

7 4510
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: Korayspor

4.758,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4758.55
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı IG5837

Satıcı: Korayspor

4.758,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4758.55
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 38 Beden

Satıcı: emekspor

4.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 4800.00
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 38,5 Beden

Satıcı: SPX

6.223,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 6223.99
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 38 Beden

Satıcı: SPX

6.223,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 6223.99
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 37 Beden

Satıcı: SPX

6.223,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 6223.99
adidas Supernova Rise Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 39 Beden

Satıcı: SPX

6.223,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

14 6223.99

Adidas Supernova Rise Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Supernova Rise Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Supernova Rise Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas Supernova Rise Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Dreamstrike+ Orta Taban Support Rods Sistemi

Adidas Supernova Rise Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.