Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Superstar II Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Superstar II Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 32

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 3309
adidas Superstar II Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 30

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 3309
adidas Superstar II Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 33

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 3309
adidas Superstar II shoes

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 3309
adidas Superstar II Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 31

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 3309
adidas Superstar II Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 28

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 3309
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 31 Beden

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3299.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 28,5 Beden

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3299.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 33,5 Beden

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 3299.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 30,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3299.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 31,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 3299.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 30,5 Beden

Satıcı: Korayspor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 3299.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 31 Beden

Satıcı: Northsport

3.319,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 3319.15
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 33 Beden

Satıcı: Superstep

4.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 4049.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 32 Beden

Satıcı: emekspor

4.158,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 4158.00
adidas JH9980 Süperstar II C Spor Ayakkabı Beyaz-Siyah 31 Beden

Satıcı: SportRun Plus

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 4199.00
adidas JH9980 Süperstar II C Spor Ayakkabı Beyaz-Siyah 32 Beden

Satıcı: SportRun Plus

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 4199.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 33,5 Beden

Satıcı: adidas

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

18 4199.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 32 Beden

Satıcı: adidas

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 4199.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 28 Beden

Satıcı: adidas

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

20 4199.00
adidas JH9980 Süperstar II C Spor Ayakkabı Beyaz-Siyah 5 Beden

Satıcı: SportRun Plus

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

21 4199.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 31 Beden

Satıcı: adidas

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

22 4199.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 30,5 Beden

Satıcı: adidas

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

23 4199.00
adidas Superstar Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 32 Beden

Satıcı: Barçın Spor

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

24 4199.00

Adidas Superstar II Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Superstar II Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Superstar II Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Tarz İkonik Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Adidas Superstar II Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.