Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Bej
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Kadın Günlük Ayakkabı Superstar Iı W Jr4234

Satıcı: Sporalışverişim

4.360,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 4360.38
Adidas Kadın Günlük Ayakkabı Superstar Iı W Jr4234

Satıcı: Sporalışverişim

4.360,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 4360.38
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38 Beden

Satıcı: adidas

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4549.00
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 37 1/3 Beden

Satıcı: adidas

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4549.00
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4549.00
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4549.00
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4549.00
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38 Beden

Satıcı: Mercury Sport

4.654,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4654.33
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

4.654,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4654.33
Adidas Kadın Günlük Ayakkabı Superstar Iı W Jr4234

Satıcı: 3 STR SPOR

5.249,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 5249.25
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

5.599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5599.20
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38 Beden

Satıcı: Longstreet

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6999.00
adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı () 38,5 Beden

Satıcı: Longstreet

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6999.00

Adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Bej
Normal

Adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Bej
• İçerdiği Renkler Gümüş Koyu Bej
• Taban Rengi Siyah
• Tarz İkonik Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Adidas Superstar II Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.