Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Taekwondo Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 40 2/3 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 40 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 36 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 38 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3699.00
adidas Taekwondo Kadın Siyah Ayakkabı (JQ4775) 37 1/3 Beden

Satıcı: adidas

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3699.00
adidas Siyah Kadın Sneaker TAEKWONDO W JQ4775

Satıcı: GURUR TEKSTİL

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 3799.05
adidas Siyah Kadın Sneaker TAEKWONDO W JQ4775

Satıcı: Northsport

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 5999.00
adidas Siyah Kadın Sneaker TAEKWONDO W JQ4775

Satıcı: Northsport

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 5999.00

Adidas Taekwondo Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Taekwondo Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Taekwondo Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Siyah
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıksız
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı İnce
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Taekwondo Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.