Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Taekwondo Lace Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Adidas Taekwondo Lace W Unisex Günlük Ayakkabı JS1194 Beyaz

Satıcı: Korayspor

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2669.05
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 38,5 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

2.716,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 2716.48
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 39,5 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

2.716,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 2716.48
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 36 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

2.716,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 2716.48
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 37,5 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

2.716,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 2716.48
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 38 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

2.716,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 2716.48
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 36,5 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

2.716,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 2716.48
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 40,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 36,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 36 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 38,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 37,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 2799.00
adidas Js1194-k Taekwondo La Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 38,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 2799.00
adidas Js1194-k Taekwondo La Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 37,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

14 2799.00
adidas Js1194-k Taekwondo La Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 38 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

15 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 39,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

16 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 40 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

17 2799.00
adidas Kadın Günlük Ayakkabı Taekwondo Lace W Js1194 38 Beden

Satıcı: Korayspor

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

18 2799.00
Adidas Kadın Beyaz Sneaker Adidas Taekwondo Lace W Js1194

Satıcı: NORTHSPORT

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 5199.00

Adidas Taekwondo Lace Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Taekwondo Lace Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Taekwondo Lace Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Taekwondo Lace Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Kahverengi
• Tarz Retro
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı İnce
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas Taekwondo Lace Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.