Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı 40 Beden

Satıcı: Trendyol

1.646,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 1646.02
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı 39 Beden

Satıcı: Trendyol

1.646,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1646.02
adidas Unisex Çocuk TENSAUR COMFORT AC C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) FTWWHT/CBLACK/CBLACK 31-

Satıcı: Korayspor

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2259
adidas Unisex Çocuk TENSAUR COMFORT AC C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) FTWWHT/CBLACK/CBLACK 30-

Satıcı: Korayspor

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2259
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı, Dark Blue-Blue Fusion, 28,5, 28,5, IH1065, Dark Blue-Blue Fusion, Üniseks-Çocuklar

Satıcı: HANTEKSSPOR

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2304.15
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı, Dark Blue-Blue Fusion, 28, IH1065, Dark Blue-Blue Fusion, Üniseks-Çocuklar

Satıcı: HANTEKSSPOR | Numara: 28

2.294,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 2304.15
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 30, IH1065, Dark Blue-Blue Fusion, Üniseks-Çocuklar

Satıcı: HANTEKSSPOR | Numara: 30

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

7 2709
adidas Unisex Çocuk TENSAUR COMFORT AC C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) FTWWHT/CBLACK/CBLACK 28-

Satıcı: Amazon.com.tr

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 2809
adidas Unisex Çocuk TENSAUR COMFORT AC C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) FTWWHT/CBLACK/CBLACK 29

Satıcı: adidas Türkiye

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2809
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 31, IH1065, Dark Blue-Blue Fusion, Üniseks-Çocuklar

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 31

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı - 23,5, 23,5, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 25, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 25

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı, 26,5, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

13 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 21, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 21

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

14 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 22, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 22

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

15 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 24, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 24

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

16 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 27, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 27

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

17 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı -, 23, IH1065, Core Black-+, Unisex Çocuk

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 23

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

18 2841
adidas Tensaur Comfort Kids Ayakkabı - 31,5, 31,5, IH1065, Dark Blue-Blue Fusion, Üniseks-Çocuklar

Satıcı: Betsi Spor

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

19 2841
Adidas Sportswear IH1065 Tensaur Comfort Shoes Kids - 33,5 - Beyaz - Siyah

Satıcı: adidas | 1 yorum | Numara: 33.5

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

20 2999.00

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıksız
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.