Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

JR2722-C adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Korayspor

2.258,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2258.33
adidas Unisex Çocuk TENSAUR COMFORT AC C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) CBLACK/FTWWHT/CBLACK 28

Satıcı: Korayspor

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2409
Jr2722-c Adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah Jr2722-c Siyah

Satıcı: betsispor

2.571,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2571.22
JR2722-C adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Betsispor

2.626,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 2626.40
JR2722-C adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Betsispor

2.703,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2703.82
JR2722-C adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Betsispor

2.703,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2703.82
JR2722-C adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Betsispor

2.774,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 2774.38
JR2722-C adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Betsispor

2.774,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2774.38
adidas Unisex Çocuk TENSAUR COMFORT AC C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) CBLACK/FTWWHT/CBLACK 32

Satıcı: Betsi Spor

2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 2859
Jr2722-c Adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah Jr2722-c Siyah

Satıcı: FLO

3.196,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 3196.00
Jr2722-c Adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah Jr2722-c Siyah

Satıcı: FLO

3.196,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 3196.00
Jr2722-c Adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah Jr2722-c Siyah

Satıcı: INSTREET

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 3199.00
Jr2722-c Adidas Tensaur Comfort Ac C Çocuk Spor Ayakkabı Siyah Jr2722-c Siyah

Satıcı: INSTREET

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 3199.00

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıksız
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas Tensaur Comfort Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.