Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Mavi Spor Ayakkabı Düz Ie5989 Mavi Mavi

Satıcı: intersport

1.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 1619.00
adidas Unisex Çocuk Tensaur Run 3.0 EL C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) BROYAL/FTWWHT/DKBLUE 28

Satıcı: HANTEKSSPOR

2.124,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 2134.14
adidas Unisex Çocuk Tensaur Run 3.0 EL C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) BROYAL/FTWWHT/DKBLUE 30

Satıcı: HANTEKSSPOR

2.124,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 2134.15
adidas Tensaur Run 3.0 EL C Üniseks Yetişkin Spor Ayakkabı, bright royal, 30 1/2 EU

Satıcı: HANTEKSSPOR | Numara: 30

2.124,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2134.15
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: emekspor

2.201,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 2201.86
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: emekspor

2.201,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 2201.86
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: emekspor

2.201,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 2201.86
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: betsispor

2.242,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 2242.71
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: betsispor

2.242,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2242.71
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: betsispor

2.242,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 2242.71
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: betsispor

2.242,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 2242.71
adidas Tensaur Run 3.0 EL C Üniseks Yetişkin Spor Ayakkabı, bright royal, 32

Satıcı: BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK | Numara: 32

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

12 2309
adidas Tensaur Run 3.0 EL C Üniseks Yetişkin Spor Ayakkabı, bright royal, 31 1/2 EU

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 31

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 2309
adidas Tensaur Run 3.0 EL C Üniseks Yetişkin Spor Ayakkabı, bright royal, 31

Satıcı: BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK | Numara: 31

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2309
adidas Unisex Çocuk Tensaur Run 3.0 EL C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) BROYAL/FTWWHT/DKBLUE 29

Satıcı: BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK

2.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2324
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporjinal

2.349,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 2349.06
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporjinal

2.349,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

17 2349.06
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporjinal

2.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

18 2399.04
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporjinal

2.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

19 2399.04
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporjinal

2.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

20 2399.04
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: YalıSpor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

21 2499.00
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporthink

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

22 2599.00
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporthink

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

23 2599.00
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporthink

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

24 2599.00
Adidas Ie5989-c Tensaur Run 3.0 El Çocuk Spor Ayakkabı Lacivert Ie5989-c Lacivert

Satıcı: sporthink

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

25 2599.00
Adidas Çocuk Koşu Ayakkabı Tensaur Run 3.0 El Ie5989

Satıcı: Demirci

2.728,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

26 2728.10

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Mavi
• İçerdiği Renkler Beyaz Lacivert Mavi
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam EVA Orta Taban

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.