Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Terrex AX4S Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas TERREX AX4S K Unisex Çocuk Spor Ayakkabı Düşük Bilekli (Futbol Dışı) CBLACK/GRETWO/GRESIX 31.5

Satıcı: Korayspor

2.252,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 2262.44
Adidas Çocuk Yürüyüş Ayakkabı Terrex Ax4s K Ih2874

Satıcı: Demirci

3.134,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3134.10
Adidas Ih2874 Terrex Ax4s K Çocuk Outdoor Ayakkabı Renkli Çok Renkli

Satıcı: sporjinal

3.665,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 3665.06
Adidas Ih2874 Terrex Ax4s K Çocuk Outdoor Ayakkabı Renkli Çok Renkli

Satıcı: sporjinal

3.665,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 3665.06
Adidas Ih2874 Terrex Ax4s K Çocuk Outdoor Ayakkabı Renkli Çok Renkli

Satıcı: sporjinal

3.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 3743.04
Adidas Ih2874 Terrex Ax4s K Çocuk Outdoor Ayakkabı Renkli Çok Renkli

Satıcı: sporjinal

3.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 3743.04
Adidas Ih2874 Terrex Ax4s K Çocuk Outdoor Ayakkabı Renkli Çok Renkli

Satıcı: sporjinal

3.743,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 3743.04
Adidas TERREX AX4S K Unisex Çocuk Spor Ayakkabı Düşük Bilekli (Futbol Dışı) CBLACK/GRETWO/GRESIX 33.5

Satıcı: adidas Türkiye

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 3909
Adidas TERREX AX4S K Unisex Çocuk Spor Ayakkabı Düşük Bilekli (Futbol Dışı) CBLACK/GRETWO/GRESIX 31

Satıcı: adidas Türkiye

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3909
Adidas TERREX AX4S K Unisex Çocuk Spor Ayakkabı Düşük Bilekli (Futbol Dışı) CBLACK/GRETWO/GRESIX 29

Satıcı: adidas Türkiye

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 3909
Adidas TERREX AX4S K Unisex Çocuk Spor Ayakkabı Düşük Bilekli (Futbol Dışı) CBLACK/GRETWO/GRESIX 30.5

Satıcı: adidas Türkiye

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 3909
Adidas Terrex Ax4S K Çocuk Outdoor Ayakkabısı IH2874 Siyah

Satıcı: Sporjinal

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 3909
Adidas TERREX AX4S K Unisex Çocuk Spor Ayakkabı Düşük Bilekli (Futbol Dışı) CBLACK/GRETWO/GRESIX 30

Satıcı: adidas Türkiye

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 3909

Adidas Terrex AX4S Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Terrex AX4S Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Terrex AX4S Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Füme
• Taban Rengi Siyah Gri
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Adifit İç Taban EVA Orta Taban

Adidas Terrex AX4S Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.