Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Terrex Eastrail 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Kadin Terrex Eastrail 2 W Yürüyüş Ayakkabisi, 36 2/3

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 36

2.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 2709.4
Adidas TERREX HQ0935 Eastrail 2.0 Hiking Shoes - 37 - Siyah - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 52 yorum | Numara: 37

2.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 2699.40
Adidas TERREX HQ0935 Eastrail 2.0 Hiking Shoes - Siyah - Gri - 36

Satıcı: Hepsiburada | 52 yorum | Numara: 36

2.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 2699.40
Adidas TERREX HQ0935 Eastrail 2.0 Hiking Shoes - 37,5 - Siyah - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 52 yorum | Numara: 37.5

2.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 2699.40
Adidas Terrex Eastrail 2 Kadın Siyah Outdoor Ayakkabı - Hq0935 Siyah

Satıcı: intersport

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3099.00
Adidas TERREX HQ0935 Eastrail 2.0 Hiking Shoes - 38,5 - Siyah - Gri

Satıcı: ELEKTROHAN | 52 yorum | Numara: 38.5

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 3399.00
Adidas TERREX HQ0935 Eastrail 2.0 Hiking Shoes - Siyah - Gri - 36

Satıcı: SPX | 52 yorum | Numara: 36

3.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 3499.99
adidas Terrex Eastrail 2 W Kadın Outdoor Ayakkabısı HQ0935 Siyah

Satıcı: Korayspor

3.723,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3723.24
adidas Terrex Eastrail 2 W Kadın Outdoor Ayakkabısı HQ0935 Siyah

Satıcı: Korayspor

3.723,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3723.24

Adidas Terrex Eastrail 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Terrex Eastrail 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Terrex Eastrail 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas Terrex Eastrail 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Gri
• Taban Rengi Siyah Gri
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi EVA Orta Taban

Adidas Terrex Eastrail 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.