Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Adidas Terrex Trailmaker 2.0 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Halsıl/grefou/gresıx Adidas Erkek Outdoor Ayakkabı Terrex Trailmaker 2 Ih5009 Gri

Satıcı: samuraysport

5.196,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 5196.82
Halsıl/grefou/gresıx Adidas Erkek Outdoor Ayakkabı Terrex Trailmaker 2 Ih5009 Gri

Satıcı: samuraysport

5.196,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 5196.82
Halsıl/grefou/gresıx Adidas Erkek Outdoor Ayakkabı Terrex Trailmaker 2 Ih5009 Gri

Satıcı: samuraysport

5.196,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 5196.82
adidas TERREX TRAILMAKER 2 GTX x NG Erkek Bot IH5009

Satıcı: Samuray Sport

5.281,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 5281.51
adidas TERREX TRAILMAKER 2 GTX x NG Erkek Bot IH5009

Satıcı: Samuray Sport

5.281,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 5281.51
adidas TERREX TRAILMAKER 2 GTX x NG Erkek Bot IH5009

Satıcı: Samuray Sport

5.281,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 5281.51
adidas TERREX TRAILMAKER 2 GTX x NG Erkek Bot IH5009

Satıcı: Samuray Sport

5.281,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 5281.51
adidas TERREX TRAILMAKER 2 GTX x NG Erkek Bot IH5009

Satıcı: Samuray Sport

5.281,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 5281.51
adidas TERREX TRAILMAKER 2 GTX x NG Erkek Bot IH5009

Satıcı: Samuray Sport

5.281,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 5281.51
Halsıl/grefou/gresıx Adidas Erkek Outdoor Ayakkabı Terrex Trailmaker 2 Ih5009 Gri

Satıcı: eforgin

6.166,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 6166.90
Halsıl/grefou/gresıx Adidas Erkek Outdoor Ayakkabı Terrex Trailmaker 2 Ih5009 Gri

Satıcı: ErzincanOutdoor

6.408,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 6408.00
adidas Terrex Trailmaker 2.0 Gore-Tex Erkek Ayakkabı 41,5 Beden

Satıcı: eforgin

6.582,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 6582.64

Adidas Terrex Trailmaker 2.0 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Terrex Trailmaker 2.0 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Terrex Trailmaker 2.0 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Gri Füme
• Taban Rengi Füme
• Ayak Kapama Kilitli Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

Adidas Terrex Trailmaker 2.0 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.