Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Hq4199-e Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Sporalışverişim

5.949,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5949.40
adidas Hq4199-e Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Sporalışverişim

5.949,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 5949.40
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 40 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 36 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 37 1/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 38 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 40 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5999.00
adidas HQ4199 ULTRABOOST 1.0 Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Siyah

Satıcı: SporAlışverişim

6.229,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6229.38
adidas HQ4199 ULTRABOOST 1.0 Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Siyah

Satıcı: MercurySport

6.229,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6229.38
adidas Hq4199-e Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Sporalışverişim

6.229,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 6229.38
adidas Hq4199-e Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Siyah

Satıcı: Sporalışverişim

6.229,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 6229.38
adidas HQ4199 ULTRABOOST 1.0 Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Siyah

Satıcı: longstreet12

7.177,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 7177.28
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 37 1/3 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 7399.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 38 2/3 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 7399.00
adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı HQ4199 36 2/3 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 7399.00
adidas HQ4199 ULTRABOOST 1.0 Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Siyah

Satıcı: sadikaltunforumavm

8.899,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 8899.11

Adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Boost Orta Taban Fitcounter Topuk Torsion System

Adidas Ultraboost 1.0 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.