Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas HQ4206 ULTRABOOST 1.0 W Kadın Yürüyüş Koşu Ayakkabısı 5.499,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5499.45
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 40 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 38 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 36 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 37 1/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 36 2/3 Beden

Satıcı: Northsport

6.149,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6149.36
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 37 1/3 Beden

Satıcı: Northsport

6.149,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6149.36
Adidas Kadın Spor Ayakkabı Hq4206

Satıcı: NORTHSPORT

8.099,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8099.20
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 38,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 37,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 36,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 36 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Siyah Spor Ayakkabı 38 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 9999.00

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Boost Orta Taban Fitcounter Topuk Torsion System

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.