Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5340.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 5340.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5340.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5340.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 5340.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5340.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: EMEKSPOR

5.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5340.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 40 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 37 1/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 40 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 38 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 36 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 5999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 5999.00
adidas Ultraboost 1.0 W Kadın Koşu Ayakkabısı Beyaz 36,5 Beden

Satıcı: emekspor

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 6000.00
adidas Ultraboost 1.0 W Kadın Koşu Ayakkabısı Beyaz 37,5 Beden

Satıcı: emekspor

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 6000.00
adidas Ultraboost 1.0 W Kadın Koşu Ayakkabısı Beyaz 38 Beden

Satıcı: emekspor

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

18 6000.00
adidas Ultraboost 1.0 W Kadın Koşu Ayakkabısı Beyaz 38,5 Beden

Satıcı: emekspor

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 6000.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Korayspor

7.530,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

20 7530.87
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Korayspor

7.530,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

21 7530.87
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Korayspor

7.530,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

22 7530.87
Adidas Kadın Spor Ayakkabı Hq4207

Satıcı: NORTHSPORT

8.099,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 8099.20
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 37,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

24 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 39,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

25 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 36 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

26 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 38 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

27 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 38,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

28 9999.00
adidas Kadın Ultraboost 1.0 Beyaz Spor Ayakkabı HQ4207 36,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

29 9999.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Northsport

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

30 9999.00
adidas Hq4207-k Ultraboost 1.0 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Northsport

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

31 9999.00

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Boost Orta Taban Fitcounter Topuk Torsion System

Adidas Ultraboost 1.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.