Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Adidas Ultraboost 5 GTX Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Ultraboost 5 GTX

Satıcı: adidas Türkiye

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 9509
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 40 1/3 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 45 1/3 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 46 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 42 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 44 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 42 2/3 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 43 1/3 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 9499.00
adidas Ultraboost 5 Gtx Erkek Yeşil Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI 44 2/3 Beden

Satıcı: adidas

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 9499.00

Adidas Ultraboost 5 GTX Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 5 GTX Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 5 GTX Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Haki
• İçerdiği Renkler Haki
• Taban Rengi Haki
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost Orta Taban Torsion System
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Adidas Ultraboost 5 GTX Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.