Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 43,5 Beden

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 4084.50
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 45,5 Beden

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4084.50
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 44,5 Beden

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4084.50
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 46 Beden

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4084.50
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4084.50
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4084.50
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 4084.50
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Yalı Spor

4.084,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4084.50
adidas Ultraboost 5 Erkek Koşu Ayakkabısı Beyaz 43.5

Satıcı: Korayspor

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 5709.05
adidas Ultraboost 5 Erkek Koşu Ayakkabısı ID8810 Beyaz 44,5

Satıcı: Korayspor

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 5709.05
adidas Ultraboost 5 Erkek Koşu Ayakkabısı ID8810 Beyaz 44,5

Satıcı: sportive

5.718,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5728
adidas Ultraboost 5 Erkek Koşu Ayakkabısı ID8810 Beyaz 42

Satıcı: sportive

5.718,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

12 5728
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 43,5 Beden

Satıcı: Korayspor

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5999.00
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 43 Beden

Satıcı: Korayspor

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5999.00
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 43,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 5999.00
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 43 1/3 Beden

Satıcı: Korayspor

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 5999.00
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

17 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

18 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

20 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

21 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

22 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

23 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

24 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: 3 STR SPOR

6.004,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

25 6004.21
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Korayspor

6.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

26 6346.00
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Korayspor

6.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

27 6346.00
adidas Erkek ULTRABOOST 5 Koşu Ayakkabısı ID8810

Satıcı: Korayspor

6.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

28 6346.00
adidas Ultraboost 5 Erkek Koşu Ayakkabısı ID8810 Beyaz 42,5

Satıcı: LEYLA KELEŞ-ERZİNCAN OUTDOOR VE SPOR GİYİM

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

29 7009
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 44 Beden

Satıcı: Longstreet

9.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

30 9395.00
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 42,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

31 9395.00
adidas Ultraboost 5 Erkek Beyaz Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI ID8810 43,5 Beden

Satıcı: Longstreet

9.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

32 9395.00

Adidas Ultraboost 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 5 Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ultraboost 5 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultraboost 5 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz Gri
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost V2 Orta Taban Torsion System

Adidas Ultraboost 5 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.