Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Kadın Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Ultraboost 5 W Id8847

Satıcı: Korayspor

8.454,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 8454.15
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 38,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

8.639,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 8639.20
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 38 Beden

Satıcı: SPX

9.649,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 9649.99
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 39,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

9.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 9719.10
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 36,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

9.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 9719.10
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 37,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

9.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 9719.10
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 40 Beden

Satıcı: Dalkılıç

9.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 9719.10
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 38,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

9.719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 9719.10
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 36,5 Beden

Satıcı: Longstreet

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 37,5 Beden

Satıcı: Longstreet

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8847 40 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 10799.00

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost Orta Taban Torsion System

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.