Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 38,5 Beden

Satıcı: Sportive

5.718,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5718.00
ID8848-K adidas Ultraboost 5 W Kadın Spor Ayakkabı Beyaz

Satıcı: Korayspor

7.950,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 7950.62
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 36,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

8.531,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 8531.21
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 37,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8999.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 37 1/3 Beden

Satıcı: Korayspor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 8999.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 37,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 8999.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 37 Beden

Satıcı: Korayspor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8999.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 40 2/3 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 10799.00
adidas Ultraboost 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı ID8848 38 Beden

Satıcı: adidas

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 10799.00

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ultraboost 5 (ID8848) Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 5.718,00 TL
Adidas Ultraboost 5 (ID8840) Kadın Spor Ayakkabı Beyaz / Gri 6.004,21 TL

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost Orta Taban Torsion System

Adidas Ultraboost 5 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.