Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost 5 TR Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: updigo

6.299,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 6299.48
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: SPX

7.979,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 7979.99
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: KORAYSPOR

8.834,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 8834.12
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: KORAYSPOR

8.834,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 8834.12
adidas Ultraboost 5 Climawarm Erkek Koşu Ayakkabısı 41,5 Beden

Satıcı: Mercury Sport

9.119,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 9119.20
adidas Yeşil Erkek Koşu Ayakkabısı ULTRABOOST 5 CLIMAWARM IG9354

Satıcı: Korayspor

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 9509.05
adidas Yeşil Erkek Koşu Ayakkabısı ULTRABOOST 5 CLIMAWARM IG9354

Satıcı: Korayspor

9.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 9509.05
adidas Ultraboost 5X TR Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 42

Satıcı: Korayspor

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 10009
adidas Ultraboost 5X TR Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 41.5

Satıcı: Korayspor

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 10009
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: MercurySport

10.145,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 10145.11
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: sadikaltunforumavm

10.145,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 10145.11
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: sadikaltunforumavm

10.145,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 10145.11
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: MercurySport

10.145,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 10145.11
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: sporjinal

10.715,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 10715.06
adidas Ultraboost 5 Climawarm Erkek Koşu Ayakkabısı 41,5 Beden

Satıcı: Spor Alışverişim

10.829,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 10829.05
adidas Ultraboost 5 Climawarm Erkek Koşu Ayakkabısı 41,5 Beden

Satıcı: SPORJİNAL

10.947,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 10947.60
adidas Ultraboost 5 Climawarm Erkek Koşu Ayakkabısı 42 Beden

Satıcı: SPORJİNAL

10.947,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 10947.60
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: dalkilicspor

11.057,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

18 11057.03
Adidas Ig9354 Ultraboost 5 Clımawarm Erkek Yürüyüş Koşu Ayakkabısı Yeşil

Satıcı: dalkilicspor

11.057,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

19 11057.03
adidas Ultraboost 5X TR Erkek Koşu Ayakkabısı Yeşil 42.5

Satıcı: adidas Türkiye

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

20 11409

Adidas Ultraboost 5 TR Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost 5 TR Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ultraboost 5 TR Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultraboost 5 TR Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Haki
• İçerdiği Renkler Siyah Haki
• Taban Rengi Siyah Açık Haki
• Ayak Kapama Kilitli Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost Torsion System

Adidas Ultraboost 5 TR Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.