Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 36,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.899,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4899.30
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 38 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.899,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4899.30
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 37,5 Beden

Satıcı: ÇEVİKSPOR

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4999.00
Adidas Ultraboost Lıght W Kadın Siyah Spor Ayakkabı B-100 Gy9353

Satıcı: SEVSPOR

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6000.00
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 38 Beden

Satıcı: Longstreet

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6999.00
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 37,5 Beden

Satıcı: Longstreet

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6999.00
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 36,5 Beden

Satıcı: Longstreet

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6999.00
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 38,5 Beden

Satıcı: Longstreet

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6999.00
adidas Ultraboost Light Kadın Siyah Yol Koşusu Ayakkabısı KADIN YOL KOŞUSU AYAKKABISI 39 Beden

Satıcı: SPX

7.949,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7949.99

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost Orta Taban

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.