Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş
Kullanım Alanı:

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas X_Plrboost Koşu Ayakkabısı Sneaker Renkli 38,5 Beden

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 6299.00
adidas X_Plrboost Koşu Ayakkabısı Sneaker Renkli 38 Beden

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 6299.00
adidas X_Plrboost Koşu Ayakkabısı Sneaker Renkli 39,5 Beden

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 6299.00
adidas Ultraboost Light Koşu Ayakkabısı Sneaker Renkli 36,5 Beden

Satıcı: Korayspor

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 6999.00
adidas Ultraboost 1.0 Günlük Koşu Spor Ayakkabı Sneaker Siyah 38,5 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 7399.00
adidas Ultraboost 1.0 Günlük Koşu Spor Ayakkabı Sneaker Siyah 37,5 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 7399.00
adidas Ultraboost 1.0 Günlük Koşu Spor Ayakkabı Sneaker Siyah 36,5 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 7399.00
adidas Ultra 4D Koşu Ayakkabısı Sneaker Renkli 36,5 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 7399.00
adidas Ultra 4D Koşu Ayakkabısı Sneaker Renkli 37,5 Beden

Satıcı: Korayspor

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 7399.00
adidas 4Dwd 3 Koşu Ayakkabısı Sneaker Siyah 41,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8199.00
adidas 4Dwd 3 Koşu Ayakkabısı Sneaker Siyah 40,5 Beden

Satıcı: Korayspor

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8199.00
adidas 4Dwd 3 Koşu Ayakkabısı Sneaker Siyah 42 Beden

Satıcı: Korayspor

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 8199.00

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Turuncu
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Kayık (Rocker Bottom)
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Light Boost Orta Taban

Adidas Ultraboost Light Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.