Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultrarun 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas ULTRARUN 5 Erkek Spor Ayakkabı, grey four, 41 1/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 41

2.386,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 2396.31
adidas ULTRARUN 5 Erkek Spor Ayakkabı, grey four, 42 2/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 42

2.386,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 2396.31
adidas ULTRARUN 5 Erkek Spor Ayakkabı, grey four, 43 1/3 EU

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 43

2.386,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 sn önce

3 2396.31
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 42 Beden

Satıcı: updigo

2.436,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 2436.31
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 44 Beden

Satıcı: SPX

2.558,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 2558.99
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 41 Beden

Satıcı: SPX

2.558,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 2558.99
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 40,5 Beden

Satıcı: SPX

2.558,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 2558.99
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 42 Beden

Satıcı: Çevik Spor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 3299.00
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 42,5 Beden

Satıcı: Çevik Spor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 3299.00
adidas Ultrarun 5 Erkek Gri Yol Koşusu Ayakkabısı ERKEK YOL KOŞUSU AYAKKABISI IE8793 42 2/3 Beden

Satıcı: Çevik Spor

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 3299.00

Adidas Ultrarun 5 Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultrarun 5 Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal

Adidas Ultrarun 5 Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Gri Mint Yeşil
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Bounce 2.0 Orta Taban OrthoLite İç Taban

Adidas Ultrarun 5 Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.