Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Ultrarun 5 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 36,5 Beden

Satıcı: Trendyol

2.101,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2101.73
adidas Kadın ULTRARUN 5 W Ayakkabı Düşük Taban (Futbol Dışı) CBLACK/CBLACK/FTWWHT 36

Satıcı: Amazon.com.tr

2.123,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 2133.18
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 36,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

3.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3839.20
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

3.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3839.20
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

3.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3839.20
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 36 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

3.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3839.20
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 37,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

3.839,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3839.20
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38 Beden

Satıcı: Superstep

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4249.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 37 Beden

Satıcı: Superstep

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4249.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 36,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4319.10
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4319.10
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 40 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 4319.10
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 4319.10
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 39,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4319.10
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 37,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 4319.10
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 37 1/3 Beden

Satıcı: HUB

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 4499.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 37 1/3 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 39 1/3 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 36 2/3 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 36 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 40 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

21 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 38 2/3 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 4799.00
adidas Ultrarun 5 W Kadın Koşu Ayakkabısı IH2637 40 2/3 Beden

Satıcı: adidas

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 4799.00

Adidas Ultrarun 5 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Ultrarun 5 Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Ultrarun 5 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Ultrarun 5 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Bounce 2.0 Orta Taban Cloudfoam Orta Taban OrthoLite İç Taban

Adidas Ultrarun 5 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.