Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas VL Court Base Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas VL COURT BASE Beyaz Günlük Sneaker 40 Beden

Satıcı: Trendyol

1.845,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1845.64
Adidas Vl Court Base Erkek Beyaz Sneaker ID3710

Satıcı: Samuray Sport

2.193,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 2193.83
Adidas Vl Court Base Erkek Beyaz Sneaker ID3710

Satıcı: Samuray Sport

2.309,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2309.30
adidas VL COURT BASE Beyaz Günlük Sneaker 44,5 Beden

Satıcı: travoltasport

2.624,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2624.25
adidas VL COURT BASE Beyaz Günlük Sneaker 45,5 Beden

Satıcı: travoltasport

2.624,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2624.25
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - 44 - Beyaz

Satıcı: özgür spor | 186 yorum | Numara: 44

2.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 2797.00
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - 45 1/3

Satıcı: özgür spor | 186 yorum | Numara: 45

2.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2797.00
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - 44 2/3

Satıcı: özgür spor | 187 yorum | Numara: 44

2.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 2797.00
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - 42

Satıcı: özgür spor | 187 yorum | Numara: 42

2.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2797.00
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - 42 2/3

Satıcı: özgür spor | 187 yorum | Numara: 42

2.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2797.00
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - 40 2/3

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 186 yorum | Numara: 40

2.804,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 2804.15
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - Yeşil - 40

Satıcı: updigo | 187 yorum | Numara: 40

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 3299.00
Adidas Sportswear ID3710 VL Court Base Shoes - Beyaz - 43 1/3

Satıcı: ActiveSport | 186 yorum | Numara: 43

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 3499.00

Adidas VL Court Base Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas VL Court Base Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas VL Court Base Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas VL Court Base Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz Bej Koyu Yeşil
• Taban Rengi Açık Kahverengi
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Adidas VL Court Base Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.