Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas X_PLR Path Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas X_PLR Path Ayakkabı 44,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

2.399,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

1 2399.20
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 40 Beden

Satıcı: Korayspor

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

2 2749.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 38 Beden

Satıcı: Korayspor

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

3 2749.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 40,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 2749.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 37,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 2749.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 36,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 2749.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 38,5 Beden

Satıcı: Korayspor

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

7 2749.00
Adidas Sportswear ID0466 X_PLR Path Shoes - Beyaz - 46

Satıcı: ÖZTSPORTS | 35 yorum | Numara: 46

2.868,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2868.27
Adidas Sportswear ID0466 X_PLR Path Shoes - Beyaz - 47 1/3

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 1 yorum | Numara: 47

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2999.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 44 Beden

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 2999.00
adidas Runfalcon 5 Günlük Spor Ayakkabı Koşu Ayakkabısı 42 Beden

Satıcı: Korayspor

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 2999.00
adidas X_PLR Path Ayakkabı 44 Beden

Satıcı: doğan sport

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

12 3299.00

Adidas X_PLR Path Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas X_PLR Path Erkek Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas X_PLR Path Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas X_PLR Path Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam Orta Taban

Adidas X_PLR Path Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.