Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Yastıklama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş

Birkenstock Gizeh Kadın Terlik Fiyatları

Birkenstock Gizeh 43391 Kadın Terlik Kahverengi 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 3499.00
Birkenstock Gizeh 43391 Erkek Terlik Haki 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 3499.00
Terlik Kadın Birkenstock 043391 Bırkenstock Nos Gızeh Bf / Stone Null Taş

Satıcı: deriden

5.249,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 5249.25
Birkenstock Gizeh Kahverengi Terlik Bf 043391 37 Beden

Satıcı: Pointspor

5.474,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 5474.99
Birkenstock Gizeh Bs 00 Terlik - HAKİ 37 Beden

Satıcı: Pointspor

5.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 5996.00
Birkenstock Gizeh Bs 00 Terlik - HAKİ 40 Beden

Satıcı: White Stars

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 5999.00
Birkenstock Unısex Gızeh Bf Nu Terlik 043391

Satıcı: Demirci

6.649,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6649.10
Birkenstock Gizeh Bf Kadın Bej Günlük Stil Terlik 37 Beden

Satıcı: Pointspor

7.993,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7993.00
Birkenstock Gizeh Bf Kadın Bej Günlük Stil Terlik 40 Beden

Satıcı: White Stars

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7999.00
Birkenstock Gızeh Kahverengi Terlik Bf 40 Beden

Satıcı: White Stars

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7999.00
Birkenstock Gizeh Bf Kadın Bej Günlük Stil Terlik 38 Beden

Satıcı: Pointspor

8.048,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 8048.85
Birkenstock Gizeh Kadin Parmak Arası Terlik 38 Beden

Satıcı: Pointspor

8.048,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 8048.85
Birkenstock Gızeh Kahverengi Terlik Bf 38 Beden

Satıcı: Pointspor

8.048,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 8048.85

Birkenstock Gizeh Kadın Terlik Fiyat Geçmişi

Birkenstock Gizeh Kadın Terlik Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Geniş
Kullanım Alanı:

Birkenstock Gizeh Kadın Terlik Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ön Kısım Parmak Arası
• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Gri Taba
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Tokalı Kemer
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

Birkenstock Gizeh Kadın Terlik Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.