Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Bej
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Günlük Spor Ayakkabı-Beyaz-36

Satıcı: Updigo

2.056,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 2066.52
Converse Chuck Taylor All Star Unisex Günlük Ayakkabı - 159485C Bej 44

Satıcı: Hat Farm

2.887,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2887.24
Converse 159485c Ayakkabı

Satıcı: Hat Farm

2.887,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2887.24
Converse 159485C Ayakkabı

Satıcı: Sportrun

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 4049.10
Converse 159485c Ayakkabı

Satıcı: Sportrun

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4274.05
Converse 159485c Ayakkabı

Satıcı: Sportrun

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4274.05
Converse Chuck Taylor All Star Unisex Günlük Ayakkabı - 159485C Bej 44

Satıcı: Sportrun

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4274.05
Converse Chuck Taylor All Star Unisex Günlük Ayakkabı - 159485C Bej 45

Satıcı: Sportrun

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 4274.05
Chuck Taylor All Star Kadın Günlük Spor Ayakkabı-Beyaz-40

Satıcı: Dalkılıç Spor

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 4509
Converse Chuck Taylor All Star Kadın Günlük Spor Ayakkabı-Beyaz-36

Satıcı: Dalkılıç Spor

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4509
Converse 159485c Ayakkabı 42,5 Beden

Satıcı: SportRun Plus

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 4499.00
Converse 159485c Ayakkabı 43 Beden

Satıcı: SportRun Plus

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4499.00
Converse Chuck Taylor All Star Canvas Unısex Sneaker 159485C

Satıcı: Sportuel

4.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 4559.10

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Bej
Normal

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Bej
• İçerdiği Renkler Bej
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.