Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Converse Chuck Taylor All Star Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

Converse Chuck Taylor All Star Lift Kadın Günlük Spor Ayakkabı

Satıcı: sporfashion

3.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 3367.2
Converse Chuck Taylor Öküz CTAS Asansör Tuval Ayakkabı Kadın Spor, Beyaz (Beyaz/Garnet/Donanma 102), 40 AB

Satıcı: Amazon.com.tr | Numara: 40

3.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 3367.2
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39,5 Beden

Satıcı: FLO

3.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 3357.20
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 40 Beden

Satıcı: FLO

3.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3357.20
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 40 Beden

Satıcı: İnstreet

3.359,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3359.30
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39 Beden

Satıcı: İnstreet

3.359,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3359.30
Converse CHUCK TAYLOR ALL STAR LIFT Günlük Ayakkabı, Beyaz, 39.5 EU

Satıcı: MARKASTOK | Numara: 39.5

4.079,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 4089.15
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39 Beden

Satıcı: Markastok

4.079,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 4079.15
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39,5 Beden

Satıcı: Ayakkabı Dünyası

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 4399.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39 Beden

Satıcı: Ayakkabı Dünyası

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 4399.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 40 Beden

Satıcı: Ayakkabı Dünyası

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 4399.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 38 Beden

Satıcı: SportRun

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 4799.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 40 Beden

Satıcı: SportRun

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 4799.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 40 Beden

Satıcı: Barçın Spor

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 4799.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39,5 Beden

Satıcı: Barçın Spor

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 4799.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 39 1/3 Beden

Satıcı: Barçın Spor

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 4799.00
Converse 560251C-K Ctas Lıft Ox Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 38 Beden

Satıcı: Sarıyıldız Spor

4.799,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 4799.34

Converse Chuck Taylor All Star Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Converse Chuck Taylor All Star Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Converse Chuck Taylor All Star Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Platform
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Converse Chuck Taylor All Star Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.