Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Converse Canvas Platform Chuck Taylor All Star Kadın Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 39.5

Satıcı: Updigo

2.804,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2814.57
Converse Canvas Platform Chuck Taylor All Star Kadın Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 39

Satıcı: Updigo

2.804,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2814.57
Converse Canvas Platform Chuck Taylor All Star Kadın Günlük Spor Ayakkabı Beyaz 40

Satıcı: Updigo

2.804,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 2814.57
Converse CHUCK TAYLOR ALLSTAR LIFT Beyaz Kadın Sneaker - 39,5 - Siyah - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 26 yorum | Numara: 39.5

3.054,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3054.00
Converse CTAS Merhaba Asansör, Sneaker Yüksek Boyun Kız, Beyaz (Beyaz/Siyah/Beyaz 102), 35 AB

Satıcı: LVS BRANDS | Numara: 35

3.149,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 3159.3
Converse Kadın Chuck Taylor All Star Lift Yüksek Top Spor Ayakkabı, Beyaz Siyah Beyaz, 46 EU

Satıcı: LVS BRANDS | Numara: 46

3.149,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 3159.3
CONVERSE Chuck Taylor All Star Platform Canvas 560846C Unisex SİYAH/BEYAZ Günlük Sneaker Ayakkabı - Beyaz - 44,5

Satıcı: LVS BRANDS | 26 yorum | Numara: 44.5

3.507,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3507.35
CONVERSE Chuck Taylor All Star Platform Canvas 560846C Unisex SİYAH/BEYAZ Günlük Sneaker Ayakkabı - Lacivert - 44

Satıcı: Bilt Store | 26 yorum | Numara: 44

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4499.00
CONVERSE Chuck Taylor All Star Platform Canvas 560846C Unisex SİYAH/BEYAZ Günlük Sneaker Ayakkabı - Siyah - 43

Satıcı: Bilt Store | 26 yorum | Numara: 43

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4499.00
CONVERSE Chuck Taylor All Star Platform Canvas 560846C Unisex SİYAH/BEYAZ Günlük Sneaker Ayakkabı - Siyah - 42,5

Satıcı: Bilt Store | 26 yorum | Numara: 42.5

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4499.00
CONVERSE Chuck Taylor All Star Platform Canvas 560846C Unisex SİYAH/BEYAZ Günlük Sneaker Ayakkabı - Siyah - 42

Satıcı: Bilt Store | 26 yorum | Numara: 42

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 4499.00

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Platform
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Converse Chuck Taylor All Star Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.