Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Jump 28223 Unisex Spor Ayakkabı Fiyatları

Jump 28223 Açık Gri - Neon Yeşil Çim Halı Saha Krampon Futbol Ayakkabısı Gri

Satıcı: KORAYSPOR

519,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 519.20
Jump 28223 Açık Gri - Neon Yeşil Çim Halı Saha Krampon Futbol Ayakkabısı Gri

Satıcı: KORAYSPOR

519,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 519.20
Jump 28223 F L.Grey Neon Green Navy Genç Çim Zemin Kramponu 28223-F-L.GREY-NEON-GREEN-NAVY Gri 38

Satıcı: Korayspor

584,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 594.1
JUMP Erkek 28223 Spor Ayakkabı, Açık Gri/Neon Yeşil/Lacivert, 37

Satıcı: SADIKSPOR | Numara: 37

647,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 657.9
JUMP Erkek 28223 Spor Ayakkabı, Açık Gri/Neon Yeşil/Lacivert, 39

Satıcı: Korayspor | Numara: 39

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 659
JUMP Erkek 28223 Spor Ayakkabı, Açık Gri/Neon Yeşil/Lacivert, 38

Satıcı: Korayspor | Numara: 38

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 659
Jump 28223 F L.Grey Neon Green Navy Genç Çim Zemin Kramponu 28223-F-L.GREY-NEON-GREEN-NAVY Gri 39 Beden

Satıcı: Koray Spor

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 649.00
Jump 28223 F L.Grey Neon Green Navy Genç Çim Zemin Kramponu 28223-F-L.GREY-NEON-GREEN-NAVY Gri 38 Beden

Satıcı: Koray Spor

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 649.00
Jump 28223-M Krampon Gri Erkek Spor Ayakkabı

Satıcı: Babalı Ayakkabı

699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 709.9
Jump 28223-M Krampon Gri Erkek Spor Ayakkabı

Satıcı: Babalı Ayakkabı

699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 709.9
Jump 28223-M Krampon Gri Erkek Spor Ayakkabı

Satıcı: Babalı Ayakkabı

699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 709.9
Jump 28223 F L.Grey Neon Green Navy Genç Çim Zemin Kramponu 28223-F-L.GREY-NEON-GREEN-NAVY Gri 38 Beden

Satıcı: Korayspor

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 749.00
Jump 28223 Açık Gri - Neon Yeşil Çim Halı Saha Krampon Futbol Ayakkabısı Gri

Satıcı: armesport

845,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 845.50
Jump 28223 Açık Gri - Neon Yeşil Çim Halı Saha Krampon Futbol Ayakkabısı Gri

Satıcı: YILDIZAYAKKABI62

849,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 849.91
Jump 28223 Açık Gri - Neon Yeşil Çim Halı Saha Krampon Futbol Ayakkabısı Gri

Satıcı: YILDIZAYAKKABI62

849,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 849.91

Jump 28223 Unisex Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Jump 28223 Unisex Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal

Jump 28223 Unisex Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Siyah Gri
• Taban Rengi Gri
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Krampon
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Jump 28223 Unisex Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.