Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Lowa Zephyr GTX Mid TF Erkek Ayakkabı Fiyatları

LOWA ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 41,5

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 12105.62
LOWA Boots ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 310537-1 haki 45

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 12105.62
LOWA ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 310537-1 haki 44

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 12105.62
LOWA ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 46,5

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 12105.62
LOWA Boots ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 310537-1 haki 41 41 EU

Satıcı: AtmosferOutdoor Camping Equipment

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 12105.62
Lowa 310537 - Zephyr GTX Mıd TF Outdoor Erkek Bot Yeşil 44 1/2

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 12105.62
LOWA Boots 310537 - Zephyr GTX Mıd TF Outdoor Erkek Bot Yeşil 42 1/2 42 EU

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 12105.62
LOWA Boots ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 46

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 12105.62
LOWA ZEPHYR GTX MID TF RANGER GREEN BOT 46,5

Satıcı: Safir Kamp

12.095,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 12105.62

Lowa Zephyr GTX Mid TF Erkek Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Lowa Zephyr GTX Mid TF Erkek Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

Lowa Zephyr GTX Mid TF Erkek Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Haki
• İçerdiği Renkler Haki
• Taban Rengi Haki
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Orta Yüksek
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Çift Enjeksiyon Yöntemi
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Lowa Zephyr GTX Mid TF Erkek Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.