Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Yastıklama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Nike Air Max 270 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike Air Max 270 Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 40 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

1 6563.00
Nike Air Max 270 Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 37,5 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

2 6563.00
Nike Air Max 270 Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 38 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

3 6563.00
Nike Air Max 270 Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 39 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 6563.00
Nike Air Max 270 Çocuk Beyaz Spor Ayakkabı 38,5 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 6563.00
Nike Air Max 270 (Gs) Çocuk Günlük Ayakkabı Beyaz 38 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 6563.00
Nike Air Max 270 (Gs) Çocuk Günlük Ayakkabı Beyaz 37,5 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

7 6563.00
Nike Air Max 270 (Gs) Çocuk Günlük Ayakkabı Beyaz 39 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 6563.00
Nike Air Max 270 (Gs) Çocuk Günlük Ayakkabı Beyaz 40 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 6563.00
Nike Air Max 270 (Gs) Çocuk Günlük Ayakkabı Beyaz 36,5 Beden

Satıcı: Leora Store

6.563,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 6563.00

Nike Air Max 270 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike Air Max 270 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

Nike Air Max 270 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Var
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Köpük Hava
• Yastıklama Teknolojisi Air Max Havalı Orta Taban

Nike Air Max 270 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.