Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Bej
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Nike Initiator Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike Genç Günlük Ayakkabı V5 Rnr (Gs) 37,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 4099.00
Nike Genç Günlük Ayakkabı V5 Rnr (Gs) 35,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 4099.00
Nike Genç Günlük Ayakkabı V5 Rnr (Gs) 36,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 4099.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 40 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 37,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 33,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 38 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 35,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 38,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 36 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 39 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 4999.00
Nike P-6000 Sneaker Günlük Yürüyüş Ayakkabı Spor Ayakkabı (Dar Kalıp 1 Beden büyük Alınız) 36,5 Beden

Satıcı: Munesso

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 4999.00
Nike Initator HQ1179-001 Bej Erkek Günlük Spor Ayakkabı

Satıcı: Kocamanlar Ayakkabı

6.369,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 6369.99

Nike Initiator Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike Initiator Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Bej
Normal

Nike Initiator Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Bej
• İçerdiği Renkler Gri Açık Bej
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Nike Initiator Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.