Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 37,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 35,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 34 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 32 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 33,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 38 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 38,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 36,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 33 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3099.00
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 35 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3099.90
Nike Genç Çim Zemin Kramponu Jr Phantom Gx II Academy Fg/Mg Yeşil 36 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3099.90
Nike Nıke Jr Phantom Gx Iı Academy Fg-mg Fd6722-300

Satıcı: Sporfashion

3.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 3499.90

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Turkuaz
• İçerdiği Renkler Turuncu Açık Turkuaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Krampon
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.