Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike Erkek Jr. Phantom Gx 2 Academy spor ayakkabısı, Crimson Tint Black Pink Blast, 35.5 EU

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 35.5

2.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 2470
Nike Erkek Jr. Phantom Gx 2 Academy spor ayakkabısı, Crimson Tint Black Pink Blast, 36.5 EU

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 36.5

2.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2470
Nike Zoom Rival Distance üniseks koşu ayakkabısı, Crimson Tint Black Pink Blast, 36 EU

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 36

2.533,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 2543
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 38 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 34 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 36,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 38,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 36 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 37,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 35,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 32 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 35 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 33,5 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3099.90
Nike JR PHANTOM GX II ACADEMY FG/MG ÇOCUK FUTBOL KRAMPON AYAKKABI (DAR KALIP) 33 Beden

Satıcı: Munesso

3.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 3099.90
Nike Erkek Jr. Phantom Gx 2 Academy spor ayakkabısı, Crimson Tint Black Pink Blast, 37.5 EU

Satıcı: sporfashion | Numara: 37.5

3.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 3509.9

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Pembe
• İçerdiği Renkler Siyah Pembe Pudra
• Taban Rengi Siyah Pembe
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Krampon
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Yok
• Çekme İpi Yok

Nike Jr. Phantom GX 2 Academy Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.