Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Nike Pegasus Trail 5 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

NIKE React Pegasus Trail 5 Gore-Tex erkek spor ayakkabısı, Siyah Siyah Antrasit, 45.5 EU

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 45.5

7.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 7480
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 43 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 44 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 40,5 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 42,5 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 41 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 45 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 42 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 44,5 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 40 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 47 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 46 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 39 Beden

Satıcı: Leora Store

8.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 8763.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 43 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 44 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 42,5 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 41 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 45 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 42 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 44,5 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 40 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 8799.00
Nike Erkek Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı Pegasus Trail 5 Gore-Tex Siyah 46 Beden

Satıcı: Munesso

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

22 8799.00
Nike Pegasus Trail 5 Gore-tex erkek spor ayakkabısı, Siyah Antrasit, 38.5 EU

Satıcı: LEORASTORE | Numara: 38.5

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

23 9510
Nike Pegasus Trail 5 Gore-tex erkek spor ayakkabısı, Siyah Antrasit, 39 EU

Satıcı: LEORASTORE | Numara: 39

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

24 9510
Nike Pegasus Trail 5 Gore-tex erkek spor ayakkabısı, Siyah Antrasit, 47 EU

Satıcı: LEORASTORE | Numara: 47

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

25 9510

Nike Pegasus Trail 5 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike Pegasus Trail 5 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

Nike Pegasus Trail 5 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi ReactX Köpük Orta Taban
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Nike Pegasus Trail 5 Gore-Tex Erkek Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.