Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Yastıklama:
Ön Kısım Genişliği:
Geniş

Nike React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike React Infinity Run FK 3 kadın koşu ayakkabısı, Siyah, 36.5 EU

Satıcı: Fulstar Global | Numara: 36.5

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 3959
Nike Kadın React Infinity Run FK 3 koşu ayakkabısı, 1 Siyah, 38 EU

Satıcı: Fulstar Global | Numara: 1

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 3959
NİKE React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Koşu Ayakkabısı-DD3024-001

Satıcı: Monospor

4.019,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4019.74
NİKE React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Koşu Ayakkabısı-DD3024-001

Satıcı: Sporset

4.019,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 4019.74
Nike React İnfinity 3 Kadın Koşu Ayakkabı DD3024-001

Satıcı: Monospor

4.019,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 4019.74
NİKE React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Koşu Ayakkabısı-DD3024-001

Satıcı: Monospor

4.019,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 4019.74
Nike React İnfinity 3 Kadın Koşu Ayakkabı DD3024-001

Satıcı: Sporset

4.019,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 4019.74
NİKE React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Koşu Ayakkabısı-DD3024-001

Satıcı: Sporset

4.019,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4019.74
Nike Womens React Infinity Run FK 3 Running Trainers DD3024 Sneakers Shoes (UK 3 US 5.5 EU 36, Black White 001)

Satıcı: Monospor

4.231,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 4241.31
NİKE React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Koşu Ayakkabısı-DD3024-001

Satıcı: avrupayakası

4.844,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4844.99

Nike React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Geniş
Kullanım Alanı:

Nike React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Geniş
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

Nike React Infinity Run Flyknit 3 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.