Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Nike Winflo 11 Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Nike W Air Winflo 11 GTX Kadın Koşu Ayakkabısı, Siyah, 39 Beden

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 39

6.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 6689
Nike W Air Winflo 11 GTX Kadın Koşu Ayakkabısı, Siyah, 37,5

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 37.5

6.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 6689
Nike AIR WINFLO 11 GTX kadın DANTEL AYAKKABI, SİYAH-ANTRASİT, 38 EU

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 38

7.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 7091
Nike Winflo 11 Gore-Tex Unisex Koşu Ayakkabısı FQ1359-001 Siyah 41

Satıcı: Betsi Spor

7.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 7091
Nike W Air Winflo 11 GTX Kadın Koşu Ayakkabısı, Siyah, 38,5 Beden

Satıcı: Betsi Spor | Numara: 38.5

7.081,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 7091
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 37,5 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7199.00
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 38 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7199.00
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 39 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7199.00
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 36,5 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7199.00
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 38,5 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7199.00
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 40,5 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7199.00
Nike W Air Winflo 11 Gtx Kadın Koşu Ayakkabısı 40 Beden

Satıcı: Munesso

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7199.00

Nike Winflo 11 Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Nike Winflo 11 Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal
Kullanım Alanı:

Nike Winflo 11 Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• İçerdiği Renkler Siyah
• Taban Rengi Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cushlon 3.0 Köpük Orta Taban
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Nike Winflo 11 Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.